Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kihúzása után...

Bölcsességfog kihúzása után mehetek másnap dolgozni? (már kint van a teteje)

Figyelt kérdés
Szóval műteni nem kell szerintem, mert már kint van valamennyire, de olyan fájdalmaim vannak hogy majd meg bolondulok. sajnos mindennap dolgozok, magán szájsebészhez mennék, aki délután rendel. Nem leszek feldagadva meg ilyenek? nagyon fog fájni a helye, vagy csak annyira mint egy sima foghúzás után? egyébként nincs begyulladva.
2014. márc. 31. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha délután mész, akkor jobb lenne ha 1 nap szabit kérnél, nem ártana 1 napot borogatni utána, ha ennyire fáj, akkor lehet, hogy gyulladt és feldagad majd húzás után. Gyógyszert nem kaptál ?
2014. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak picit sajgott és ennyi. De nem biztos, hogy nálad is így lesz. Szerintem vegyél ki egy nap szabit. Sok embernek feldagad az arca, főleg ha rángatni kell sokat.
2014. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva, akkor hogy fáj ennyire??
2014. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mert még dokinál nem voltam vele, gondoltam rá hogy sima fogorvoshoz kéne menni, de találtam egy magán fogorvost aki szájsebész is egyben. Azért halogatom mert mindennap dolgozok, majd jövőhéten leszek itthon 5 napot, akkora gondoltam hogy elmegyek, de ma már megint nagyon fájt...hullámokban jön a fájás, mert van nap hogy nem fáj és van hogy nagyon . Lehet mégis csak megvárom a jövőhetet és addig meg fájdalom csillapítózok..
2014. márc. 31. 16:52
 5/9 A kérdező kommentje:
a házi orvos nézett rá és azt mondta hogy nincs begyulladva csak hogy jön kifelé azért fáj ennyire mert lehet nyomja a többi fogat. A fél arcom fáj, a fülem tövénél az állkapcsomnál...ááá rossz nagyon...pedig azt hittem attól rosszabb nincs mint amikor még az íny alatt van és jön mert akkor is megszenvedtem, és hogy végre előtört még rosszabb mint akkor.
2014. márc. 31. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor gyulladásban van, ezzel ne várj, kérj időpontot mielőbb. Ráadásul lehet, hogy ki sem húzza, hanem felír gyógyszert és csak rá 1 hétre jön a húzás, ha a gyulladás lement.
2014. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha így fáj, bizony be van gyulladva. Háziorvos meg hogy nézett rá? :D Van fogorvosi eszköze????
2014. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy kívül nem látott semmit, lehet gyökérhártya gyulladás, az ilyen fájdalmas és azt csak röntgen mutatja ki.

Jobb lenne ha felhívnád a fogorvost, mert lehet hogy csak pár hét múlva van időpontja.

2014. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, beszélek először a fogorvossal, mert a magán szájsebész jövőhét csütörtökön rendel.
2014. márc. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!