Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a seb bölcsességfog...

Begyulladt a seb bölcsességfog műtét után, mennyi idő, míg meggyógyul így?

Figyelt kérdés
A varratszedésig jól voltam, utána viszont elképesztően elkezdett fájni így kénytelen voltam 4 nap után visszamenni, hogy nem javul, sőt romlik. Azt mondták begyulladt és gennyes, és most valamilyen nagyon rossz ízű anyaggal lekent gézcsíkot tömködnek bele, amiket naponta kell cserélni, így az utóbbi pár napban be kellett mennem a szájsebészetre. Maga ez a művelet nem fáj, épp csak nem érzem, hogy a duzzanat lohadna, vagy a fájdalom szűnne. Tényleg csak minimális a javulás. Mennyi idő, amíg meggyógyul teljesen? Valakinek van tapasztalata?
2014. ápr. 6. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a varratszedés előtt is fájt (tele volt gennyel) és még utána is kb. egy hétig.. nagyon durván fájt és éjszaka folyt a genny ki belőle (a nyálammal együtt... irtó büdös volt, és kellemetlen). Kitartás!
2014. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval a teljes gyógyulás úgy érzem most van.. a húzás után vagyok a 24. napon.
2014. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az bíztató. :S Azért köszi.
2014. ápr. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!