Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol csinálnak TB-re altatásban...

Hol csinálnak TB-re altatásban bölcsességfog-eltávolítást Budapesten?

Figyelt kérdés
Mária u. nem hajlandó! Papírom van róla, hogy nem sikerült ébren eltávolítani, mert öklendeztem, hánytam, és ennek ellenére nem hajlandók. Próbálkozni akarnak, amíg nem sikerül, és újra meg újra visszarendelnek. De nekem nagyon fáj már egy hete, és már mielőbb szeretném, ha kihúznák, nem akarok a fájdalommal élni.

2014. júl. 11. 15:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egy fog miatt nem fognak altatni TB-re sehol

Esetleg ha az összes bölcsességfogad kéne kivenni egyszerre

2014. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21: Olvasd el MÉG EGYSZER, hogy leírtam a KÉRDÉSBEN, hogy orvosi papírom van róla, hogy KÉRI AZ ORVOS, hogy altassanak!
2014. júl. 11. 15:56
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát mi nem tehetünk róla, hogy nem akarták vállalni

a Mária u-ban, annak ellenére, hogy az orvosod írt

egy ilyen papírt. Az altatás nem tartozik a TB-finanszírozott szolgáltatások körébe

2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23: De, abba tartozik. Nekem minden ismerősömnek altatásban vették ki a bölcsességfogait, és engem is TB-ellátás keretén belül utaltak be.
2014. júl. 11. 16:05
 25/27 anonim ***** válasza:
Így van ,ha papírja van róla kötelességük lenne altatás alatt elvégezni a beavatkozást ,ugyanúgy ,ahogy megteszik pl.szellemileg sérült stb .emberek esetében is.
2014. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert
2014. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

És az ismerőseidnek hol vették ki a fogait?

Őket biztos meg tudnád kérdezni, hol vállalták nekik

2014. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!