Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog a gyökérkezelés?

Fájni fog a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogáaszaton mert lyukas a fogam.. Hát azt mondta nagyon mély a lyuk így ma kaptam érzéstelenítőt, meg fúrkált/matatott benne, valamint meg is röntgenezték. Azt mondta a doki, hogy holnap menjek vissza gyökérkezelésre. Én megkérdeztem a szüleimet, és azt mondták hogy arra nem fogok kapni érzéstelenítőt és hogy fájni fog. Valahol meg azt olvastam, hogy érzéstelenítő nélkül nem is csinálhatnák.. Most akkor mi az igazság? Félni nem félek, inkább csak izgulok. 16 éves fiú vagyok.

2014. júl. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni. Nekem több is volt és nem fájt. Esetleg ha mégis éreznél kis fájdalmat, szólsz a dokinak és ad érzéstelenítőt. Azt jónapot.
2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem kapsz érzéstelenítőt, ha elhalt a fogad. Az élő fognál mindig adnak.
2014. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na megvolt érzéstelenítő nélkül... Eléggé szar volt..
2014. júl. 22. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kellemetlen de nem fáj.
2014. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!