Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális dolog, hogy a...

Az normális dolog, hogy a bölcsességfogam már egy egész éve nől de csak a negyede van kint?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, én is így vagyok ezzel.
2008. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális mindaddig, ha nem fáj nagyon erősen és amíg nem dagad be az arcod. Ha ez utóbbi áll fenn, akkor a fogorvos készít egy röntgent, mert lehet hogy a fog ferdén nő, neki a 7-esednek, és nem tud kijönni. Ez esetben kiműtik.
2008. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem fáj egyátalán csak idegesít,de már nagyon...
2008. aug. 12. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 14évesen kezdett el nőni,most 27vagyok,és az alsó kettő még mindig nincs kint teljesen!nekem évekig rettenetesen fájt,úgy 2havonta mindig nőtt egy kicsit.kb.2éve már semmit nem csimál,csak vannak kis bőrrel fedve,kb a negyede.ne aggódj,normális,és örülj hogy nem fáj.
2008. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szakaszosan, éveken át nőtt.

A jobb alsón meg olyan erős volt a bőr'lapka', hogy azt sajnos le is kellett műteni. :( Amíg nem fáj, addig nincs gond.

2008. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 10 éven át nőtt, most meg ki kell őket húzni, mert "nem férek el a számban".... Ellenőriztesd fogorvossal, sokan azt mondják nem érdemes őket meghagyni, mert eldeformálódhat a fogsor és nagyon gyorsan tönkremenek. Persze ez egyénfüggő.
2008. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is így van, ráadásul a röntgenen látszik, hogy félre áll, és el sem fér. Fájni nem fáj, de hogy az előttem szólót igazoljam tényleg hamar romlanak. Nekem és anyukámnak már úgy nőttek ki, hogy lyukasak voltak. De ehez mondjuk társult az is, hogy a családban rossz fogakat örököltünk.
2008. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 6 évbe telt mig kijött mind a négy,ebből 3 évig csak egyetlen egy jött,kb félévente nőtt valamennyit és rohadtul fájt is.a másik három egyátlalán nem fájt
2008. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!