Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nehéz húzás után meddig fájt...

Nehéz húzás után meddig fájt nektek a fogatok helye? Mikor kell gyulladásra gyanakodni.

Figyelt kérdés
Hétfőn húzták a jobb felső hatosomat, az egész procedúra majdnem 1,5 óráig tartott. Befelé görbülő, kampós gyökere volt a drágának, el is kellett vágni 3 felé, hogy egyáltalán kijöjjön. A fájdalom pedig még fenn áll...Nektek mikor múlt el? Mikor kezdjek el gyanakodni, hogy be van gyulladva, és vissza kell mennem? Antibiotikumot szedek egyébként. Napi 2-3 Cataflamot szedek a fájdalomra, de kell kb. 1 óra mire hat, és nem mulasztja el teljesen a fájdalmat, csak csökkenti.
2015. márc. 18. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét kell, hogy elmúljon a fájdalom, de nekem még ilyen tortúrás foghúzás nem volt, általában 5-10 percen belül kikapta a doki, borogasd az arcodat és pihenj.
2015. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz fájdalom, de egy hétig olyan erős, hogy gyógyszert kell rá szedni? Sajnos pihenni nem nagyon tudok, két kisgyerekem van, akit el kell látni, de programokat nagyon nem csinálok...
2015. márc. 18. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz ha na héten nem múlik el.


Mondjuk én másikhoz mennék,nem olyanhoz akinek 1,5 órát tart egy fogat kihúzni . Az egy dolog,hogy szétvágták,és a többi 1 órában mit csinált,rángatta ?

2015. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon jó, szakmailag elismert fogorvosom van. Igen, kb. 1 órán át feszítgette, az emelővel lazítgatta, de tartottunk kb. 2x5 perc szünetet is, hogy a vérzés is kimozdítsa egy kicsit. Valamelyest enyhült a fájdalom, ami azt jelenti, hogy a fájdalomcsillapító már mulasztja, nem csak enyhíti.
2015. márc. 19. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!