Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas a felső...

Mennyire fájdalmas a felső szemfogak kihúzása?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fogszabályzóra lenne szükségem, de kicsit nagyon sz. rul vannak a fogaim a számban, és ahhoz, hogy felrakhassák a fogszabályzót, és később rendesen nézzenek ki a fogaim, ki kellene húzni mind a két szemfogam felül. Viszont nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, előre rettegek ettől az egésztől, akinek volt ezzel tapasztalata, vagy valamelyik ismerősével volt ilyen, az elmondaná, milyen érzés, mennyire fáj?
2015. ápr. 3. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonlóan nekem is alacsony a fájdalom küszöböm, viszont én már túl vagyok egy ilyen húzáson. Kaptam érzételenítőt úgy húzták ki, ki lehetett bírni.
2015. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más meg goldás nincs? CSak akkor húzasd ki ha biztos nincs más megoldás azaz több orvossal is beszéltél. 1088 Budapest, Szentkirályi u. 40. ha itt is azt mondják akkor tényleg nincs más. Ugyanis az egész fogsor kerületét képesek megváltoztatni és lehet , hogy úgy már elférne a szemfog is.
2015. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi két választ. Nos, a fogorvosom szerint csak így lehet, és ő külön tanulta ezt a fogszabályzást, szóval attól tartok, ha azt mondta, nincs más megoldás, akkor valóban nincs. Azért még utánajárok, sajnos nekem amúgy Budapest nincs éppen közel, mert Szlovákiai vagyok, komplikált lenne odautazni, talán a szüleim sem mennének bele.
2015. ápr. 4. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd kihúzni a szemfogadat, az az egyik legjobb fogunk, és baromi mélyen is van. Nem is értem, milyen fogdoki ez? Akit csak ismerek, mint mondta, hogy azt sosem húzzák, hanem a négyest vagy az ötöst. Az eszem megáll.
2015. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem értek ehhez, csak annyit tudok róla, hogy mélyen van, és ha nem lesznek kihúzva a szemfogaim, a doki szerint soha nem lehet majd fogszabályzóm, mert az úgy nem javítana túl sokat a helyzetemen, megpróbálok még utánajárni ennek, de attól tartok, hogy azért ő tudja, hogyan van ez, ha fogorvos, és fogszabályzást is tanult... :(
2015. ápr. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!