Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek kihúzassam a fogamat?

Szerintetek kihúzassam a fogamat?

Figyelt kérdés

Előzőhét hétvégén elkezdett a fájni a fogam, múlt csütörtökön el is mentem a fogorvoshoz, hogy mit tud vele kezdeni. Erre mondja, hogy ezt már ki kell húzni, de ezt a fogamat 04.24.-én tömte be. Kérdeztem tőle, hogy esetleg gyökérkezelés vagy ilyesmi? Erre csak elkezdte rázni a fejét. Mondtam neki, hogy akkor ha nem múlik el a fájdalom egy hét múlva akkor visszamegyek, és most az a helyzet, hogy magától nem kezd már el fájni, ha csak hozzá érek a másik fogammal (összeszorítóm a számat), nem tudok ott enni se meg semmi.

Vettem pénteken sensodyne (Fluoride) fogkrémet, signal vertical expert fogkefét és listerinet is. Lehet ezektől lett jobb valamivel..mert már fájdalomcsillapító sem kell rá bevennem.


Köszi előre is a válaszokat!



2015. máj. 12. 21:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De nem akarja gyökérkezelni, rögtön húzás..

Holnap elmegyek és mondom neki, hogy gyökérkezelje.

2015. máj. 14. 20:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem akarja. A TB alapon működő állami fogászat pontosan ennyire elég csak: tömés (amalgámmal) vagy húzás. A többihez sem hajlandóság, sem pénz, sem felkészültség, sem műszer nincs.
2015. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!