Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után, normális,...

Gyökérkezelés után, normális, ha nagyon fáj és be van dagadva? Sürgős!

Figyelt kérdés
Múlthéten kedden voltam gyökérkezelésen,a jobb oldali metszőfogammal.Egyáltalán nem fájt és még szurit sem kaptam,betömte.Rá két napra elkezdett fájni, hazafele a vonaton már annyira fájt hogy sírtam! Tegnap megint voltam,gyökérkezelte, megint tett bele ideiglenes tömést,és most jobban fáj,az arcom jobb oldala akkora,hogy szerintem ki sem látszom alóla.Éjszaka ne bírok aludni,3 óránként felkelek,kettessével szedem a gyógyszereket(Cataflam,Flector stb.)Most jegelem és be vagyok gyógyszerezve,de sajnos semmi sem hat!Normális ez egyáltalán?:(
2010. febr. 27. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A fájdalom igen, az h dagadt az szerintem nem. Nekem még soha nem dagadt be gyökérkezelés után, fájdalom volt, az normális de az h puffadt...Nem tudom sztem ha kibirod az éjszakát akkor holnap nézessétek meg ügyeleten.


de lehet hogy én mondok hülyeséget, és az is "normális" h feldagad.

2010. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés után nem szabadna fájni,tehát nem tudta kiírtani,sajnos ki kell húzni a fogadat.Mielőbb menj vissza.
2010. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet hogy ki kell húzni neki!:S Érdekesen fogok kinézni,hogy elöl hiányzik egy fogam:) Mennyi lehet egy műfog? Biztosan drága:S
2010. febr. 27. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy implantátum eléggé drága. Lehet, hogy nem tisztította ki rendesen a fogbélt. Mindenképpen menj vissza.
2010. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem normális ha be van dagadva és fáj. Már eleve ideiglenes tömést sem kellett volna betennie ha az első lezárásnál is bedagadt. Novemberbe én is ugyanígy jártam. Bedurrant a fogam. Kiderült ciszta van a gyökércsúcsomon. 2 hónapig le se tömte. Aztán januárba megpróbálta letömni ideiglenessel, de rögtön megint bedagadt és fájt. Kénytelen voltam szájsebészetre menni és kivágták a cisztát. Szóval szólj a dokidnak, hogy csináljon egy röntgent nézze meg nincs e valami komolyabb baj.
2010. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ölte ki normálisan az ideget a gyökérkezelt fogadból,ezért fájhat...,és erre rátömött..!Hát csak "gratulálni" tudok ennek az orvosnak! Én is már jártam igy és tudom mennyire rossz..,elöször egy körzetinél voltam(aki elcseszte) és egy magánfogorvos hozta rendbe!Gondolom még mész vissza a dokihoz,ugye?
2010. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el magan fogorvoshoz. O kuzdeni fog a fogadert, es nem fogja kihuzni abban a pillanatban, hogy valami problema van vele.
2010. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 shefoners válasza:

Nekem is lenen egy kérdésem most voltam fogorvosnál,gyökérkezelésen. A kezelés végén azt mondta hogy mivel rágó fogról van szó lehet nem tudja betömni mert akkora részt nem igazán lehet és hogy koronát kell rá rakni a végén ami 25 e forintba kerül, ez menyire reális hogy korona kell ? és az hogy a fogamból alig hagyott valami és nem tömte nyitva hagyta az egészet.. és vigyáznom kell le ne törjön a maradék :S képet is csináltam róla aki ért hozzá az elmondhatná a teendőket,köszönöm!

KÉP: [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 shefoners válasza:

az előző kép nem működött.. ez már jó lesz

[link]

2011. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!