Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés a gyökérkezelés?

Milyen érzés a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Nagyon fáj a fogam, mert rosszul csinálta meg az előző orvosom és gyökérkezelés kell. Nagyon fáj? Olyanokat hallottam hogy sírtak utána. Hogy meg ez az egész?
2015. júl. 7. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell megkérdezni, hogy milyen volt. A többség túloz. Nekem is azt mondták a hörgőtükrözésről, hogy hárman kellett lefogni, mert annyira fájt. Az orrába pedig porszívócsöszerűséget dugtak fel. Félve mentem el, és vártam a fájdalmat. Nem jött.

Gyökérkezelésen is voltam már. Egyáltalán nem sírtam, pedig tizenéves lány voltam. Az első kezelés kicsit fájt, de ki lehet bírni. Utána már semmit nem éreztem.

2015. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy ez már nagyon fáj, 3 hónapja vagy még több így van... Ha be van gyulladva akkor tényleg nem hat az érzéstelenítő és nagyon fáj?
2015. júl. 7. 08:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt, és egyszer se éreztem semmit, miután megkaptam az érzéstelenítőt. Illetve a semmit az túlzás, de a szuri volt a legrosszabb benne.
2015. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt előtte, nem viccből mentem el. De ha öblögetsz Liszterinnel, akkor az valamennyire leviszi. Lehet az orvos is ír ki gyulladáscsökkentőt előtte. Háziorvosnak is szólhatsz.
2015. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van gyulladva, akkor előbb a gyulladást kéne megszüntetni, van rá antibiotikum.
2015. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor eltte ha szedek antibiotikumot amit a háziorvosom tegyük fel felír, akkor úgy kezdi el a kezelést hog már nem fáj?
2015. júl. 7. 08:45
 7/15 anonim ***** válasza:
olyan, mint mikor egy hamvas 17 évest szúrnál. kellemes.
2015. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Valoszinuleg az ember jobban fél 14 evesen de leerzesteleniti ami minden esetben hat mert az erzo ideget benitja le. Igy nem fog fajni.
2015. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9:10 ne írj már ilyen hülyeségeket hogy minden esetben hat az érzéstelenítés.ha be van gyulladva nem hat.gyulladás gennyet termel.az sűrűbb mint az érzéstelenítő szóval az nem ér el oda ahova kellene.innentől hogyan hatna?hat csak nem ott ahol kéne.kb annyira hat mintha lábadba kapnád és a karodon kezdenének el dolgozni.
2015. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végül túl lettem rajta :D köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 7. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!