Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges maradandó fogat...

Egészséges maradandó fogat nagyon fájdalmas kihúzni?

Figyelt kérdés
Egyel több metszőfogam van alul, de szerencsére szépen sorban van nem is látszik hogy van egy plusz, a fogorvosom szerint mégis ki kell húzni mert így nem tudja felrakni a fogszabályzót. Félek mert eddig még nem lett kihúzva maradandó fogam. Szurit kaptam már,volt már tömésem meg tejfog húzásom is de ilyen nem. Nagyon fog fájni? És utána tényleg nem lesz lyuk a helyén?
2015. júl. 26. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni az érzéstelenítő miatt. Eleinte lesz lyuk, de nyilván a fogszabályozó majd eltünteti. Ha nem vagy nyugodt, keress fel egy vagy több másik fogorvost is a beavatkozás előtt, hogy valóban szükség van-e rá.
2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogorvosnak egyáltalán nem fájdalmas kihúzni. Ha kapsz érzéstelenítőt (márpedig kapsz !) neked sem fog nagyon fájni. A fogmeder becsontosodik, a fogíny összezárul. Jó esetben a többi fog elmozdul majd annyira, hogy nem is látszódik majd, hol volt a többlet.
2015. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mintha rossz fogadat húznák.

Nekem annak idején fogszabályozás céljából 3 egészséges fogamat kellett kihúzni, kellemetlen volt, fájni nem fájt, mert kaptam érzéstelenítőt, szóval túléltem.:)

És nem lesz lyuk a helyén, mert a fogszabályozás miatt a fogak úgy össze lesznek húzva, hogy nem lesz ott rés, nekem sincs.

2015. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fogorvosnak tuti nem fáj! neked előfordulhat , hogy egy hétig szeded a fájdalom csillapítót a kihúzott fogadra! ja és a húzás is lehet fájdalmas az érzéstelenítés ellenére is!
2015. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kicsit nyugodtabb vagyok.
2015. júl. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!