Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán szájsebészeten végeznek...

Magán szájsebészeten végeznek beavatkozásokat altatásban vagy elkábított állapotban? Egyáltalán mi a bevált eljárás ilyen helyeken?

Figyelt kérdés
Szerintem nem emberséges dolog fog kiműtését éber páciensen végezni.Én ragaszkodnék hozzá,hogy minimum elkábítsanak a beavatkozás idejére.

2016. jan. 6. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de neten találsz egy-két olyan magán fogorvost, szájsebészt, aki altatásban is végez kezeléseket, műtéteket.
2016. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, csak nagyon drága.

Foganként 110 000 Ft-nál kezdődik.

Én meg fogom keresni a betegjogi képviselőt, hogy mennyit kéne ráfizetni altatásért az állami klinikán. Sajnos az ottani orvosok nincsenek ilyenekkel tisztában. Én beutalót kaptam a szakrendelésen altatásban való foghúzásra, mert egészen hátul van, és öklendezek, ha benyúlnak oda. De még így sem jár az altatás, ezt mondta a klinika.

2016. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én inkább kifizetem azt a pénzt,de nem tudom elviselni,hogy fúrnak-faragnak a számban amikor ébren vagyok.Nem vagyok annyira gyáva,de ez a legérzékenyebb pontom és ez egyszerűen nem megy hiába győzködöm magam.

Ha pesti lennék könnyebb lenne,de Sopronból most utazgassak fel kezelésekre?Minden városban kellene legalább egy ilyen klinika,az ár is fontos szempont,de nekem nem a legfontosabb.

Már nem sokáig halogathatom a dolgot.

2016. jan. 6. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Errefelé 25 ezer a bódítás, tehát nem olyan horribilis összeg azért, hogy ne csináld össze magad a műtét előtt és alatt a félelemtől. Szerintem majdnem minden magánrendelésen kérheted ezt, külön anesztes végzi.
2016. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közben látom, írtad, hogy soproni vagy. Nos, Szombathelyen van ilyen, amit az előbb leírtam.
2016. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Esetleg nem tudnál írni egy konkrét fogorvost akit te ajánlanál?
2016. jan. 6. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Egészségházban Dr. Dengyel Zoltán. Az anesztes nevét nem tudom, a kórházból hívják át.
2016. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3: Miért gondolod, hogy ha pesti lennél, könnyebb lenne? Én pesti vagyok, és 110 E Ft-ért vannak, olcsóbban nem találtam.

Szerintem Sopronban is van altatós magánorvos, főleg hogy a nyugati fogászati turizmus egyik központja.

Én szivesen lemegyek vidékre, ha ott ki tudom fizetni, 110 E Ft az kéthavi jövedelmem, úgyhogy esélytelen.

Én már túl vagyok egy ébren fogműtéten is, senkinek nem javaslom. Azóta is fáj, majdnem minden nap, 8 év óta.

2016. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta tényleg találtam Sopronban is egy ilyen magánklinikát.:)


Köszönöm mindenkinek a segítséget.:)


Nem gondolom,hogy a pestieknek könnyebb lenne,csak akkor még azt hittem csak Pesten van ilyen és tízszer kéne majd felutaznom.Erre értettem,hogy könnyebb ha helyben van az orvos.


Ami nagyon bosszantó az a sok kamu vélemény a fogorvosi rendelők oldalain.Tucatjával vannak olyan szövegek,hogy nagyon féltem tőle,de semmi az egész.Hát nekem senki nem meséli be,hogy ez igaz.Mondaná azt,hogy sokat szenvedtem,de megérte.Azt legalább el lehetne hinni.

2016. jan. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!