Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki adna tanácsot sos?

Valaki adna tanácsot sos?

Figyelt kérdés

A tömött fogam két hete fáj, a héten a fogorvos azt mondta ez természetes, na mindegy nem ez a lényeg.

Szóval nagyon fáj és pár napja napi 2 cataflamot beveszek.

Viszont holnap este hivatalos vagyok egy buliba, ahol innék 1-2 italt.

Ha délután veszek be csak 1 cataflamot mondjuk 3 körül,akkor 9 körül már ihatok, vagy erre egyátalán ne igyak? Nem szeretnék rosszul lenni, de kihagyni sem az estét. Esetleg valami javaslat,hogy mit tudnék ehelyett bevenni,amire nem olyan nagy este inni pár italt?

Előre is köszönöm.



2016. febr. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ennyire fáj a tömött fogad! Ideget kellene öletni benne. Ne igyál erre a fájdalomcsillapítóra!
2016. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normális, de hétfőn azt mondták az és hogy várjak,ez még eldőlhet jó ibrányba.. szerdán megyek vissza és már eleve ez a 6.nap hogy szedem a cataflamot,holott 5 nap van as tájékoztatóban írva,de egyszerűen így nem tudok meglenni,mert szörnyen fáj.. hétfőn tömött mégegyet és az sem az igaazi,de az még hagyján,de a kettő egyben.. :(
2016. febr. 5. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

cataflanra szerintem se igyal, meg gondolj arra, hogy mi van, ha a buliban / kicsivel utana kezd fajni a fogad?......

igyal 1-2 sort maximum, DE vmi gyengebb csillapitot vegyel be.

2016. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem természetes ha egy tömött fog annyira fáj, hogy ilyen erős fájdalomcsillapítót kelljen szedni, én elmennék másik fogorvoshoz mielőbb, és bírd ki alkohol nélkül amíg gyógyszert szedsz, mert még rosszul is lehetsz a fogfájáson kívül.
2016. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!