Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet fülfájás bölcsességfog...

Lehet fülfájás bölcsességfog növekedés miatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Van annyira közel a kettő, hogy kisugárzik. Nekem múltkor egy hétig fájt a teljes jobb oldala a fejemnek bölcsességfog körüli gyulladástól. Mindkét fogsorom fájt egészen középig, a fülem, a fejem. Király volt.
2016. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Amikor nőtt a bölcsességfogam, volt, hogy szabályosan szájzáram volt.
2016. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt begyulladva, fájt az egész fogsorom és a fülem is, még a torkom is.
2016. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as,hajnalban ugyanezt éreztem. Fül, torok, egyik oldali fogak fajdalma, de azt sem tudom hogy lent vagy fent.


Tavaly két fogorvos is azt mondta (mas ok miatt) hogy teljesen ki vannak nővé a bölcsesség fogaim.

Ami még fájhat ott, mert csúnya, az egy gyökérkezelt fog, de annak meg nem kéne fájnia szerintem.


Azt se tudom mit csináljak.

2016. ápr. 26. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyökérkezelt fog rágás közben fájt csak, alapból nem.

De ha kinőtt a bölcsességfogad akkor az is lehet, hogy lyukas.. menj el fogorvoshoz.

2016. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!