Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan vegyek bátorságot...

Hogyan vegyek bátorságot húzáshoz?

Figyelt kérdés

Mennem kell kihúzatni a felső bölcsességfogam,de annyira félek,hogy semmi nem visz rá,hogy elmenjek.Pedig muszáj,mert néha fáj és le van törve már belőle,csúnya is.

Annyi mindent olvastam már,hogy hihetetlen.Mind a 4 kint van,azt sem éreztem mikor jöttek ki-pár éve már-simán kinőttek,nem görbén,mégis rosszak.De nagyok,félek,hogy milyen lyuk marad utána,na meg sokan mondják,hogy ez a húzás fájdalmas :(

Tapasztalatok?



2016. ápr. 27. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas, jól elzsibbaszt az injekció.

Úgy vedd rá magad, hogy most még megúszod egy húzással, de ha tovább törik, akkor már csak műtéti úton lehet kiszedni, ami sokkal kellemetlenebb, mint egy foghúzás.

Amúgy az sem biztos, hogy ki kell húzni, lehet meg lehet menteni azt a fogat még.

2016. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a fog menthetetlen, ez biztos.Sőt,nem hogy még az is letörik,ami még meg van.Úgy döntöttem,hogy hétfőn mindenképp elmegyek megnézetem,akkor már mindegy lesz,mit csinál.Ha ott vagyok,akkor már elviselem..Köszi hogy irtál.
2016. ápr. 27. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bátorság! Maga a foghúzás nem fájdalmas, ettől ne félj. Utána lehet, hogy fáj, de ha veszel be fájdalom csillapítót és jegeled nem lesz gond. Amúgy a foghúzás utáni fájdalom ha egyáltalán lesz, nem hasonlítható ahhoz amikor a rossz fogad fáj, semmi ahhoz képest. Ez lebegjen a szemed előtt, nem fog többet fájni, nem lesz vele gond. Sok sikert! :)
2016. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást. :)
2016. ápr. 27. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó orvoshoz menj, nem csak fogóval tudnak húzni, hanem félbevágják és kiemelik szépen.
2016. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!