Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos mit csinál ha húzásko...

Fogorvos mit csinál ha húzáskor beletörik a fog?

Figyelt kérdés

Van egy gyökérkezelt fogam, ami most kettétörött. Függőlegesen és gyanítom hogy két hét múlva megyek akkor ki fogja húzni. Megvan minden oldala, szóval helyén van még, de ha esetleg beletöri húzás közben akkor mit csinál? Nagyon félek, hogy felvágja vagy egyéb horrorisztikus dolgot csinál vele :D


Sima fogorvosról van szó, nem szájsebészről.


2016. máj. 12. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár sima, akár göröngyös a fogorvos, el fog küldeni szájsebészhez.

Az ugyanis külön szakma.

2016. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam, hogy ő csak fogorvos, nem szájsebész.

De azért reménykedtem benne, hogy ha egyszer beletöri, akkor próbál vele valamit csinálni...de akkor nem.


Ha beletöri, a bennmaradt rész fájni fog húzás után? Szájsebészetre mennyi idő amúgy bekerülni?


Tudom sok kérdésem van, de eddig nem volt ilyen problémám. Szájsebészeten meg még sose voltam...szerencsére.

2016. máj. 12. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem törte már bele, de ki tudta szedni a bentmaradt gyökeret gyökérfogóval, vagy gyökéremelővel nem tudom a pontos nevét.
2016. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!