Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy dillemában vagyok, már...

Ákos115496 kérdése:

Nagy dillemában vagyok, már kértem időpontot magán fogorvoshoz, de közben letört a fogamból egy nagyon nagy darab és csak a gyökér marad érdemes mostmár kivárnom mire a magán doki meg csinálja vagy rögtön mennyek szájsebészetre vagy dokihoz?

Figyelt kérdés
Esetleg még valaki valami Székesfehérvári Fogorvost akit ilyen esetben ajánl vagy kinek mi a tapasztalata ?

#fogorvos #Félelem .
2016. máj. 25. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mondtam. Nekem össze vissza fúrták az sztkban, a töméseket jól elb--ták, mert nem is bélelték alá vagy mi. Szóval a tömés alatt tovább szuvasodott a fogam. Az összeset kicserélte a magán 30 perc volt egy alkalom. Évek óta megvan és semmi baja, nem is látszik. Nem fájt, rendesen érzéstelenített. Azt el nem tudom mondani milyen fájdalmas volt az sztkban amikor az ideghez ért a fúró.
2016. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen a körzeti fájdalmas és hát igen anyira szivből csinálja maszek meg simán kiszedi stb.. Inentől csak maszek és azt ajánlom mindenkinek is .
2016. máj. 25. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!