Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Ki mit...

Fogszabályzósok! Ki mit szokott enni amióta fenn a fogszabija?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az első héten ettem puhább/pépesebb kajákat, utána visszaálltam a normális étrendemre:) (1,5 éve van fogszabályzóm)
2016. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak 4 napig ettem puhább kajákat de már én is megeszek mindent kivéve ami túl kemény. 1 hete van fogszabályzóm
2016. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem írókhoz, mindent megeszek, amit előtte is ettem, de jobban odafigyelek a keményebb ételeknél (néha aktiválás után kerülöm csak őket). Mondanak pár kaját amit nem lenne szabad... elvileg, meg rágózni sem ajánlott, de nekem nem adódott ebből gondom, pedig a felső már 4 éve fentvan.
2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak én kínlódnék ennyire? :( Múlt hét szerdán tették fel alul-fölül rögzített, de megőrülök. Rágni nem tudok, ma meg elkezdte a drót vágni belülről a számat, szóval az eddigi alig érthető beszédem, érthetetlenre váltott mert mozgatni se tudom a számat. Azon kívül körbe mindenfele szétszúrja a számat. Amúgy leginkább tejbegrízt eszek és ilyen gyors leveseket, amiben sok a tészta hogy legalább éhes ne legyek olyan hamar... Meg fogok őrülni két évig még!! :(( Teljesen el vagyok keseredve.
2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!