Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínybe vagy az izomba fáj...

Az ínybe vagy az izomba fáj jobban az injekció?

Figyelt kérdés
Izomba már nagyon sokszor kaptam injekciót, az ínyembe még sosem. Most viszont nagyon fáj a fogam, el kell mennem fogorvoshoz, hogy kezeljék (valószínűleg érzéstelenítőt is fogok kapni). Melyik fáj jobban? Eléggé félek tőle...

2016. júl. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ínnybe adott egyáltalán nem fájt, de amit a szájpadlásba adtak, hátsó fognál vagy oldalt az arcomba, az iszonyatos volt.
2016. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem injekció az életben nem fájt fogorvosnál, pedig kaptam már ínybe felső fognál, rengetegszer kaptam alsó fognál (alveoláris idegblokk) hátra az idegtörzsbe , felső fog húzásánál szájpadlásba kettőt, sőt, műtét előtt a nyelvem alá is. Egyik sem tartott tovább öt másodpercnél. Még a fogkőleszedés is kellemetlenebb. Mondom ezt nulla fájdalomküszöbbel
2016. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én félek a tűktől alapjáraton, szóval mondhatni túlspilázom a dolgot, de nekem az oltás vagy a vérvétel milliószor jobban fáj, mint az érzéstelenítő szuri. Hátra, a fog mögé tényleg kellemetlen érzés kapni, de a szúrást ott sem érzem, csak feszít. Én mondom, nem vészes.
2016. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom mit érzek máshogy, de amikor az ínyembe kaptam, az sokkal kellemetlenebb volt, mint izomba.:D Alapvetően irtózom az oltásoktól, vérvételtől, inkább elfordulok és úgy elviselem, nekem különösen nem szoktak egyébként ezek fájni, csak ne lássam, mert akkor rosszul leszek. Lehet, hogy emiatt rosszabb, ha az ínyembe kapom, annál nem tudok elfordulni. :D Igazából annnnyira nagyon nem vészes a fájdalom, én kicsit be szoktam könnyezni, de kibírható.
2016. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom attól is hogy, hogy ki adja be és milyen vékony a tű, mert én voltam már három fogorvosnál, akinél meg sem éreztem a szúrást és nem egynél, akinél iszonyatosan fájt.
2016. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!