Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy tanács fogyózással kapcsol...

Egy tanács fogyózással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kéne egy tanács,vagyis ötlet,hogy hogyan tudnék lefogyni? Sok diétát olvastam már,de azok a kaját amiket lehet enni iszonyatosan drága:S Nekem erre most nincs pénzem. Egy tök normális egyszerű fogyókúrás tanácsra lenne szükségem.Három hónap alatt kéne ledobnom magamról amennyit csak lehet. Előre is köszi
2010. márc. 29. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ezen vagyok.. én most szedtem le tornázó vidiket, azokat próbálgatom majd, meg sokkal kevesebbet eszem, mellőzöm az édességeket..
2010. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a fogyokura egy nagy hulyeseg, eletmod valtoztatas... az a megoldas, szamoljad a kaloriakat, ne egyel jollakasig, foleg ne este, az utolso darabot hagyd a tanyeron, ne egyel kenyeret edessegrol ne is beszelve es tornasszal... nem hangzik jol, de valamit valamiert. Ha betartod lefogysz es nem hizol vissza, ha fogyozol es utana megint eszel akkor visszaszeded 5x-set, 21 eves vagyok.. 14 honap alatt lefogytam 45 kilot. Ez a leghatasosabb, sok szerencset
2010. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!