Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásról kapcsolatban adna...

Futásról kapcsolatban adna nekem valaki tanácsokat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy a futás konkrétan mit erősít, és milyen hatásai vannak. Nyílván erősíti a lábadat, és nyílván fogysz is tőle, de ezeken kívűl még mi az amit "ad"? Nem fogyni akarok vékony vagyok. Arra vagyok részletesebben kíváncsi hogy miket erősít és hogy inkább szálkás leszek tőle vagy pedig rendesen izmosodom, és hogy milyen pozitívuma vannak?

2016. júl. 4. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A comb és a farizmok szépen épülnek illetve vádli, de az alhasi izmok is formásodnak. Természetesen szállkásít.

És még mit ad? Mentálisan épít. Kitartásra és önfegyelemre nevel.

2016. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmit se izmosodsz futással, csak ha egész életedbe semmit se sportoltál akkor nagyon minimálisat, viszont az állóképességed nagyon jól tud fejlődni vele
2016. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész alsotest, alsohatat brutal megküldi,pl aki nem fut es hirtelen egyszer megis, annak "leszakad a háta". De alapvetően az egész testet.
2016. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!