Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál voltam és? (többi...

Fogorvosnál voltam és? (többi lent)

Figyelt kérdés
a lényeg gyökérkezelésem lesz, mivel most csak kifurta a fogamat, és valami beledugot meg vissza kihuzta és igy sokszor ki be kibe na és most nem tudta megcsinálni , csak ennyit mivel megvan dagadva az inyem kicsit, amire azt mondta naponta 5x kell szódabikarbónás, és sós vizet öblögetni, a nyukas fogamra , mert ugye nyitva a lyuk és szerdán kell viszza menni, meg irt fel gyógyszert is.. és attól a sós viztől nem lesz bajom? más fogamat nem "eszi" meg? :(

2016. júl. 18. 10:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. júl. 19. 09:42
 12/13 anonim ***** válasza:
jobbulást kívánok!
2016. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, na voltam vissza, és ujra ki-be huzgálta , de egyáltalán nem fájt, aztán valamimket beleszurkált, majd megégette, és rakott be próba tömést, és jövőhéten kedden mennem kell röggönre és szerdán ujra hozzá vissza és ha minden jó akkor végleges tömést rak be. egyébként szabad hogy fájon a próba tömés?
2016. júl. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!