Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó nagyon felsérti...

Fogszabályzó nagyon felsérti a nyelvem, és a szájamat. Mivel nyugtathatnál, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
A fogszabályzó nagyon kellemetlen számomra. nekem olyan van, hogy a szájpadlásomon egy ív megy keresztül, ami sajnos egyre inkább beleékelődik a nyelvembe, már egy kis részt félig le is vágott úgymond, ami nagyon fáj, állandóan beleakad, de amugy is fájdalmas ha nyelek, ha nevetek, minden mozdulat. mondták h kamillával borogassam, de nekem nem jelentett semmit. mi tehetnék még?
2008. okt. 2. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
kérj viaszt a fogorvosodtól. azt rányomkodhatod a fémre, tompább lesz és begyógyul a nyelved... kitartás, nekem 2 évig volt, de megérte.
2008. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az van, de nekem nem segít.mert az ívre ami a szájpadlásomon van nem tudom rátenni. máshová oké, meg jó is bár lehet h bénán csinálom de beleragad a fele.na mindegy szóval az ívre kéne valami megoldás.
2008. okt. 2. 01:05
 3/6 anonim ***** válasza:
orvostól nem kértél valami tanácsot? hátha tud valami ecsetelőt mondani...
2008. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne ecseteld semmivel IRÁNY VISSZA A FOGORVOSHOZ mert a fogszabályzo nem fájhat semmi körülmény között.hidd el:-)értek hozzá.eza szakmám
2008. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van, éjszaka hordom és amikor alszok mindig összeszorítom a szám ezért nekem is bevág :P nekem is szar úgyhogy ez jóó :D
2008. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem annyira nem jó, szerintem meg se fog gyógyulni hanem majd ott ficeg. már számolom vissza a napokat, kb február és leveszik
2008. okt. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!