Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anikor nő a bölcsességfog, az...

Anikor nő a bölcsességfog, az milyen érzés?

Figyelt kérdés

van valami kerek a számban ami fog, de nem volt ott emlékezetem szerint, és olyan mintha ki akarna esni, de csak lötyög


lehet az bölcsességfog?

19 éves vagyok amúgy



2016. okt. 21. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Ha lötyög és mozog, akkor egy fogorvosnak meg kéne mutatni. Amúgy a bölcsességfogak hátul az utolsók, van akinek fáj, mikor nő és van olyan, aki észre sem veszi szinte, ez alkati. Ha még nem húztak neked fogat, akkor középről haladva kifelé, a nyolcadik. A nyelveddel könnyen ki tudod számolni.
2016. okt. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bölcsességfog nem nő tudtommal hanem előbújik. Egyébként az hogy jön elő ezt az ember vagy érzékeli vagy nem. ÉN a jobb felsőt észre se vettem hogy előjött csak most egy hete amikor a jobb alsó bölcsességfog miatt begyulladt az ínyem. A jobb alsót viszont üár korábban is észrevettem. Mindig olyan érzés volt mintha kaja maradt volna hátul a fogam külső részénél pedig nem volt ott semmi csak a fogam ahogy jött belülről nyomta az ínyemet. Egyébként a bölcsességfog nagyon gyakran ferdén vagy esetenként keresztben bújik elő de nem hinném hogy annak rögtön előbújás után lötyögnie kéne. Ha viszont bisztosra tudod hogy az a bölcsességfog és lötyög én kihúznám vagy kihúzatnám a helyedben. Nekem sajnos a jobb földő ferdén áll a jobb alsó miatt pedig begyulladt az ínyem úgyhogy mindkettőt ki kell húzni viszont nekem mindkettő teljesen stabil sajnos úgyhogy szájsebészetre kell majd mennem ahol kiműtik. A bal oldalon vagy nincsenek vagy még nem jöttek elő. Én egyébként 20 vagyok úgyhogy szerintem 19 évesen is simán előfordulhat hogy az bölcsességfog
2016. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézesd meg.Amúgy amire még gondolni tudok, hogy esetleg olyan bölcsességfog, aminek csökevényes a gyökere,azért mozog. (Vagy csak te érzed úgy,hogy mozog, ilyen velem is megesett már :D)
2016. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!