Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az exemmel távkapcsolatban éltünk így küldtem neki erotikus képeket, videókat.

Már szakítottunk de mondta hogy megtartotta ezeket. Nem használná fel ellenem ebben biztos vagyok de nekem kicsit fura hogy megvannak. Kérjem meg hogy törölje őket, vagy nem kéne ezzel foglalkoznom? Kérlek nemet és kort is írjátok. Köszönöm a válaszokat!

19l



2016. jún. 1. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hiába kéred meg, hogy törölje őket, mert sosem tudod meg, hogy valóban törölte őket. Mondjuk nem tudom, hogy miért takirgálja, csak magát kínozza.
2016. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megbízol benne, hogy nem használja fel ellened, felesleges ezen kattognod. Lehet kiveri néha rá, de ez már az ő dolga.

Én is küldtem anno exemnek ilyen képeket, és meg is vannak neki, de nem foglalkozom vele. Valószínűleg valahol mélyen eltemetve van valamilyen adathordozón, de az is lehet, hogy már megszabadult tőlük. Ő dolga. Sose bántana, vagy ártana nekem akarattal, innentől kezdve nem érdekel.

2016. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a barátnőimről, pár hónapig még megvoltak de aztán minden olyat töröltem ami kompromittáló lehet. A normál közös képeket és emlékeket nem, de az ilyeneket töröltem. Ha véletlenül valaki hozzáférne az adataimhoz akkor azért na. Nem szeretnék ebből utólag semmi balhét senkivel, szerintem ez így a jobb. Meg már minek nézegessem.
2016. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 évesen én is ugyanigy voltam, de ő rendes srác volt, de én nem paráztam annyira mint te.
2016. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!