Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnál is volt már ilyen,...

Másnál is volt már ilyen, milyen ételeket javasoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnal 3 kor felébredtem, puffadt volt a hasam és valami olyan diszkomfort érzésem volt felső közép hasnál hogy az hihetetlen. Néha picit fájt is.. Alvás kilőve. Próbáltam reggelire kicsi piritós kenyeret...de semmi étvágyam nem volt, majdhogy öklendeztem tőle. Pedig lefekvéskor még semmi bajom nem volt.

Elmentem dokihoz vérkép nem volt valami jó, hasi ultrahang minden rendben.

Azt mondta valami komoly gyulladás van a szervezetemben, de hálisten nem hasnyálmirigygyul.

írt fel görcsoldót, fájdalomcsillapitót és aktil duót.

Nos reggel még 20-30 percenként bele bele fájdult a hasam..de mostanra elmult. Tudok enni, úgy értve nincs hányingerem. Pici zöldség levest ettem már este, meg almát, sós vizet, teát...de leginkább igyekeztem csak folyadékot bevinni. Ma tervezem majd sós krumplit, banán...mandarint kis rizst.

Az a baj még most is 5-10 perc alatt átszaladna rajtam a folyadék, de visszatartom hogy legalább óránként menjek csak wc re.

Mit gondoltok, másnál is volt már ilyen?

Milyen étrendet javasoltok Ti?


2014. febr. 1. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű... elkaptad a mostani jó kis vírust, ami tizedeli a népet. Férjem 2 hétig volt benne, tökéletesen leírtad ugyanazt a tünetet, őt is küldték hasi uh-ra is a vérképe meg gyalázat volt. (magas gyulladással)

Tehát 1 mindenképpen teljes diéta: rizs, banán, pirítós kenyér, egyszerűbb főtt hús, reszelt alma.

Rengeteg folyadék: tea!

Széntabletta 4x5 db naponta, ez valamennyire meg fogja fogni a székletet (férjem egy dobozzal beszedett).

És nagyon jó probiotikum: Sediflore M 2x1-et.

Ennyi... és vársz. Mondom a férjem 2 hétig volt benne, még a hasán sem tudott feküdni.

2014. febr. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha tudsz szerezni olyan rajzszenet, amivel a karikatúristák rajzolnak az még jobb a széntablettától. (Sajnos mi nem kaptunk, mikor szükség volt rá, de igaz, mi a teljes karácsony, szilveszter időszakban voltunk ilyen "jól")
2014. febr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2014. febr. 1. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!