Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vízszintesen fekvő illetve...

Vízszintesen fekvő illetve széttört bölcsességfog eltávolításával kapcsolatos tapasztalat?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek nagyon rossz helyzetben lévő bölcsességfog eltávolítása helyi érzéstelenítéssel ? Műtét közbe nem lesz fajdalmam ügye? Illetve a többi bölcsességfogam kb szanaszét tört pedig kinőttek de tonkre is mentek, olyannyira hogy márcsak egy két csonk maradvány látszik. Azt hogy fogják kiszedni? Folyamatosan letörik belőle ha csak kézzel hozzá érek.


Előre is köszönöm a tapasztalatokat véleményeket. Csak tudni szeretném kb. mire számíthatok. Az nem erdekel utána mennyire fáj, csak mütét közbe

bírjam ki.



2016. nov. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kampós vége volt a gyökérnek az egyik bölcsességfogamnál, a másikra pedig ránőtt a csont, egyik sem volt egyszerű eset. Úgy elérzéstelenítették, hogy semmit sem éreztem. Pedig véstek rendesen, szájsebészeten végezték el. Utána viszont napokig Cataflamon éltem és 2 napig nem tudtam rágni...
2016. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor jó sajna en most is fajdalomcsillapitokon elek mar annyira faj es feszit :/ es ha megkerdezhetem szajsebeszeten voltal vagy maszeknal ? Engem a maria utcaba fognak kezelni.
2016. nov. 16. 01:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor jó sajna en most is fajdalomcsillapitokon elek mar annyira faj es feszit :/ es ha megkerdezhetem sztks szajsebeszeten voltal vagy maszeknal ? Engem a maria utcaba fognak kezelni.
2016. nov. 16. 03:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk-s, de nagyon jó doki volt ott, sok jót hallottam róla. (vidéki vagyok)
2016. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fekvő volt mind a 2 alsó plusz akkor már a ki nem jött felsőket is kiszedettem egyszerre én altatásba kértem.

A letörteket ha nem bírják megfogni akkor feltárják az ínyed és úgy szedik ki.

2016. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!