Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki ha 2-3 havonta mindig...

Ciki ha 2-3 havonta mindig van baj valamelyik fogammal?

Figyelt kérdés

Májusban tömtek egy fogat, majd nyáron megint, augusztusban begyulladt az egyik és gyökér kezelték, októberben koronát rakattam most meg megint érzem hogy fájdogál az egyik fogam :/

Már használok ELMEX gélt, fogamat is rendesen mosom de mindig is sokat kellett menni fogorvoshoz. Már én érzem magam kellemetlenül hogy egy évben többször is kell mennem.


2016. nov. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit butus vagy. Már bocsánat.

Ciki ha valaki vak, vagy tolószékes. (???)


NEM!!!!


Ami nálad van az nagyon-nagy részt örökletes.


Itt vagyok pl. én. 77 milliószor mostam/mosok fogat, de kiderült, hogy sokkal sűrűbb a nyálam az átlagnál, így kevésbé tisztulnak a fogak.


És ez csak 1 a sokból ami még lehet, akkor ha mindent megteszel a fogaidért.


Addig "örülj" amíg el tudsz menni a fogorvoshoz, mert van olyan ismerősöm, aki meg szertné csináltatni a fogait (nem igénytelen), de sok ideje a munkaadó nem fizeti a TB-t, ....

2016. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a fogkrémeket és tisztítsd a fogaid kókuszolajjal ayurvéda szerint.

[link]

2016. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a "ciki" aki nem megy el dokihoz..
2016. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!