Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért csak egyszer enged a...

Miért csak egyszer enged a tb. egy évben egy fogat tömni? Tehát ha pl. kiesik a tömés már nem köteles ellátni a fogdoki.

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

A TB alapú fogászatot felejtsd el, ha sokáig akarsz magadnak fogakat.

A TB egy adó csupán, ami ugyanolyan mint a többi!

Fizetned kötelező, aztán örülj ha kapsz is cserébe valamit...


Azt pedig jegyezd meg, ha egy fogat gyökérkezelnek, azt 5 év múlva jobb ha kihúzatod, ha nem érzel semmit akkor is, mert majd máshol lesznek problémáid, aztán nem jön rá egy orvos sem, hogy mégis mitől lettél allergiás, vagy cukorbeteg például...


A gyökérkezelt fog, hosszútávon gócpont, én már régóta ezt vallom, de szerintem megérem még amikor ez a köztudatba is be fog jönni...

2017. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem hallottam.


TB alapú fogászatra járok, amit kell, betömik. Minden oké a az egészséges és a kezelt fogaimmal is. Családban mindenkinek van gyökérkezelt foga, az ég világon nincs semmi baj 15-70 év között, szerencsére.

2017. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tb alapon is betömik, többet egy évben, nekem most februárban és márciusban is fognak tömni. Ha jó tb fogászt találsz az igazi kincs, üert sokszor a magán sem tud többet, de iszonyú drága.
2017. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó TBs fogorvost találsz akkor nagyon jól jársz, szerintem ilyen nincs hogy egy fogat egyszer enged tömni, ez hülyeség. És a gyökérkezelt fog sem gócpont ha normálisan meg van csinálva, van gyökérkezelt fogam jópár éve már és nincs vele probléma
2017. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy fogat egy évben egyszer
2017. jan. 18. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fogat is lehet többször, ideiglenes tömések is vannak, illetve ha kiesik egy tömés, akkor természetesen nekem mindig potolta a tb-s fogász.
2017. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!