Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvos tönkretette...

A körzeti fogorvos tönkretette a fogamat és az Édesanyámét is. Be lehet e az ilyen eseteket jelenteni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam be lehet jelenteni valahol az ilyen eseteket.

Tud valaki valamit erről? Ha igaz,hol lehet ezt megtenni?


2010. máj. 6. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejelentheted akárhol szerintem.Csakhát ezzel aligha foglalkoznak...(ez pitiáner kis ügy,sok embernek tették már tönkre SzTk-sok a fogaikat) még egyik sem tett bejelentést,hanem ment a maszek fogdokihoz.Ami sokkal drágább.De mi van,ha a maszek is elrontja??:S akkor ugyanott vagy..de minek bejelenteni??Az a fog már nem lesz jobb,csak rosszabb.Sajnos.
2010. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bejelentheted, de sok mindent nem fognak vele kezdeni. Nekem is rontotta már el a fogamat a fogdoki, de annyit mondanak rá, hogy benne van ebben a munkában. Max. magándoki hozza rendbe -legalábbis nekem-
2010. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!