Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét (ek)...

Bölcsességfog műtét (ek) előtt állok. Tippek, tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Holnapután megyek a bal alsó bölcsességfogamat műtéti úton eltávolítattni. A panorámaképet még régebben láttam, de nem annyira vészesen van ferdén nőve. Ha most megnézem tükörben, akkor azt látom, hogy az íny olyan 2/3-ad részben rá van nőve még (ezért kell műtét, mert még nem nőtt ki teljesen).

Nagyon izgulok, hogy mi lesz közben, illetve utána! Valakinek vannak tapasztalatai, tanácsai?

(Tudom, hogy ott mindent elmondanak, de egyenlőre igy tudom lenyugtatni magam:D).

Köszi előre is!

20L



2017. febr. 7. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A műtét nem fog fájni, ha jó orvos csinálja, de az utána következő napok borzalmasak lesznek. Folyamatosan folyni fog a nyálad, szájzárad lesz, alig tudsz enni, rágni, baromi nagyra fel fog dagadni az arcod, fájni, égni, szúrni fog az állkapcsod és elképzelhető, hogy véraláfutásos is lesz az arcod. Sajnos ez ezzel jár.
2017. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!