Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti így bevállalnátok egy...

Ti így bevállalnátok egy implantátumot?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy keloidos bőröm van, ez annyit jelent, hogy hegesedésre hajlamos. Amikor leszedtek egy anyajegyet a nyakamról egy óriási heg keletkezett a helyén azóta is ott van.


Ez a számra mondjuk annyiban hathat ki, hogy ha én érzéstelenítőt kapok, akkor 1 hétig legalább nagyon csúnya a helye, begyullad beduzzad. A foghúzásom úgy nézett ki, hogy alig akart összehúzódni, majdnem 2 hét volt mire elkezdett összehúzódni, és az ínyem nem nőtt le normális magasságig a mai napig.

Első foghúzás nem tudom mennyire normális ez, szóval ha vicsorgok, látszik az ínyem, a műfogamnál pedig még az hogy a fogam fut felfele még fél cm magasságba.


Na és én olvastam, hogy a betegek 96%-nál sikeres az implantáció, és találtam egy nagyon jó orvost akiben bízom is. De ezek után én simán a 4%-ba gondolnám magam, hogy valami gebasz lenne vele...


Ti mit gondoltok?


2017. febr. 20. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!