Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Vagy mitol? Mit...

Mi lehet ez? Vagy mitol? Mit csinaljak? Hasznaljam az antibiotikumot vagy inkabb ne, es varjak meg?

Figyelt kérdés

Egy ket napja fogmosas utan (manualis) elkedzett bedagadni az inyem a jobb hatso also bolcseseggfogam korul. Aztan tegnap az elektromos fogkefe haaznalata utan a bal oldalon is a balhatso also korul. A jobb oldalon.mintha elkezdett volna mulni mar,ehelyett most a bal kisse nyomasra erzekeny,es nem mondhagni fajdalomnak csak kellemetlen. Amiota megvannak a bolcsessegfogaim soha nem volt veluk problema. Valtottam ki antibiotikumot,(amoxicillin) es van foginykenocsom (kamistad) az utobbi sajnos fogyoban van es nem tudok hamarabb venni csak kedden,mert zarva van minden. Nem magyarorszagon elek,es eddig mar nagyon sokat koltottem fogorvosra,gyogyszerekre stb.;( A Meridol szajoblogetot hasznalom,es a Meridol fogkrrmet hozza.

(Az se olcso,hozzateszem)

Szerintetek mitol lehet ez a hirtrlen jott kellemetlenseg a szamban? Es vegyek be amoyicillintra vagy ne? Nem nagyon akarok antibiotikumot szedni,mert kiujitja a huvelyfertozest.;(

Koszi a valaszokat


2017. ápr. 16. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent,par honapja volt egy nagy inyfertozesem a felso jobb kettes,es metszofogaimnal,elegge rossz volt,csak antibiotikummal gyogult meg. Aztan elmentem a fogorvosomhoz egy masik fogat csinaltatni,es adott receptet ha megis visszaterne az a foginyfertozes,ha nagyon felek es ne adj isten visszajonne,es o nem lesz bennt a rendelojeben,akkor valtsam.ki. hat en tegnap kivaltottam mert nagyon fosok.;(
2017. ápr. 16. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem kellene össze-vissza szedni az antibiotikumot. Használd az öblögetőt, el fog múlni. Ha mégsem, akkor ráérsz ünnepek után elmenni fogorvoshoz.
2017. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hasznalom az oblogetot,meg azert ovatosan mosom,es ezt a gyogynovenyes foginykenocsot,ami fogyoban van;( remenykedem hogy elmulik,ha nem,es ha esetleg rosszabb lesz mindezek ellenere,beveszek egy antibiotikumot.

A fogorvosom csak a jovoheten.lesz,mert elutazott magyarorszagra.

Koszonom a valaszt.

2017. ápr. 16. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumot ha már megkezdeted, akkor be is kell fejezni. Ez nem olyan hogy egyszer veszek be és hátha hat, az egész dobozt el kell fogyasztani és csak 2-3 nap után hat.
2017. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!