Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több kérdésem is lenne....

Több kérdésem is lenne. Tudnatok tanacsokat/segitseget adni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1. Úgy 5-6 hónapja elofordul hogy kiszárad a szám és kirepedezik a szám szélénél. (Ahol általában herpesz is eloszokott gordulni) Utána ha kiprepedezik van , hogy vérezni is szokott és nagyon nehzen tudom kinyitni a szám ami fájdalmakkal jár. Szerintem nem herpesz mert sokszor elojön és herpeszem is volt már és nem volt még hasonló sem ehhez. Szerintetek ez mitől van? Valakivel történt már ilyen? Ha igen akkor ti mit csinaltatol?

2. Minden nap reggel és este is mosok fogat mégis sárgás színe van. Kisebb koromban volt hogy nagyon elhanyagoltam és sárga lett. A regitol sokkal de sokkal szebb de mégis sargas. 3D fogfeherito fogkremet használok. Szódabikarbónát is használtam mar ra de sokan mondtak hogy az inyemnek rosszat okoz es igy nem hasznaltam tobbet. Ebben van valami igazsag szerintem mert tobbet verzik az inyem azota. Erre lehet valamit hasznalni? Ti jártatok így akkor mit csináltatok?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.


2017. ápr. 23. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A szájzug seb gombás fertőzésre utal.(Canesten kenőcs) Menj el fogorvoshoz, valószínűleg foghiányaid is vannak, és nem jól illeszkednek egymáshoz a fogaid. E miatt éjszaka folyhat a nyálad. Ezért repedezik ki a szád széle.
2017. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!