Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitseget tanacsokat kernek...

Segitseget tanacsokat kernek olyanoktol akik ilyen helyzetbe vannak mint en?! . Szorongas es halalfelelem.

Figyelt kérdés
A lenyeg tobb mint 7honapja miota szuletett a kisfiam folyamatosan attol felek hogy a szivemel van valami problema. ugy gondolom hogy ez edesanyam halala miatt lehet mert amikor 10eves voltam mellete voltam amikor szivinfartusba halt meg. attol rettegek hogy orokolhettem. felek egyedul maradni a gyerekkel ithon szinte minden nap faj a melkasom voltam ekg es sziv uh on az mondtak minden rendben pedig volt amikor az ekg st depressiot jelzet. rettenetesen felek a karom is szokott zsibadni egesz nap attol retegek hogy akar mikor meghalhatok. anyukam 34eves volt mikor meghalt elotte gyerekora ot sokszor rosszul erezte magat es kiskoraba mondogatta is allitolag hogy fiatalon megfog halni az orvosok nem vettek komolyan azt mondtak neki hogy panikbeteg. meg aznap is orvosnal volt mikor meghalt es haza kuldtek hogy mar pedig semmi baja othon mikor haza mentunk megtortent a baj elment furdeni es en meg a nagymama vettuk ki a kadbol sose felejtem el. es iazonyatosan felek nehogy en is orokoltem. frontint szedetnek velem de a halalfelelmem nem mulik es a melkas fajdalmaim is gyakran fenalnak. rengetegszer voltam a surgosegin. de mar szerintem hulyenek neznek. kerlek adjatok valami tanacsot.
2014. júl. 17. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Na akkor már ketten vagyunk!! :) Nekem is ez van,a fiam 2 éves,és egyedül vagyok vele itthon,mert Apuka kint dolgozik..tudom milyen egész nap rettegni a haláltól,főleg este!Én pl már autóba sem merek ülni,meg ha beteg a kisfiam,egyből rosszra gondolok!!A mellkasi fájdalom lehet ettől,de lehet attól is,hogy cipeled a picit!Én most voltam ezzel röntgen vizsgálaton,mert én is folyton azt hittem meg fogok halni :) Aztán kiderült,hogy a csigolyak vannak megnyulva kicsit,a szívem a tüdőm rendben :)!Ha gondolod beszélgethetunk privát,hátha tudunk egymásnak segíteni!:)
2014. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze beszelhetunk privatba. :) neked is szules ota alakult ki?
2014. júl. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!