Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fáradt vagyok valoban nem...

Ha fáradt vagyok valoban nem hathat az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
Tömték a fogamat,de az első érzéstelenítő nem hatott...kaptam mégegyet,de az se hatott,szerencsére kicsi volt a lyuk,kibirtam,betömték(hátsó 7es),kérdezte utána a doki hogy éjszakás voltam?Mert attol ha fáradz vagyok lehet nem hat az injekcio.Mondtam hogy nem csak a kisfiam miatt nem alszom egy hete éjszaka...tömés után meddig lehet érzékeny egy fog?
2017. jún. 10. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nekem mindig hatott, pedig tömték már be pár fogamat és volt, hogy tök álmos voltam.
2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mikor végeztünk akkor kérdezte a doki h éjjeles voltam-e....szerintem más ha valaki simán álmos vagy egész éjjel dolgozik
2017. jún. 10. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés ha valaki álmos vagy nem álmos, erzéstelenitő hat ìgy is ugy is olyan nincs hogy nem hat mert valaki éjszakás volt:-))) es akkor mi van a lidokainnak tök mindegy az bizony hat ha akarod ha nem, esetleg az jobban elképzelhwtő hogy beképzeli magának az ember a félelemtől hogy nem hat, mindig hat a lidokain olyan nincs hogy nem! Tévhitt hogy gyulladt fognál nem hat! Ez a baromság szájrol szájra jár, hat az injekciò akkor is, csak olyan mertékű a gyulladás hogy mégis lehet érezni fájdalmat..de az injekciò attòl még hat.
2018. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!