Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keresztények, Isten meggyógyít...

Keresztények, Isten meggyógyít a fogászati gondokból is?

Figyelt kérdés
Rengeteget stresszeltem, a fogaim csikorgattam, sokszor gyulladt az ínyem, egyszerűen nincs pénzem ezt a rengeteg hibát helyrehozatni. Mélyharapasom van, bfog is szuvas, kb húsz helyet hìvtam fel, sehol se tudtak fogadni, szentkirályiban 6 ig vannak, és sorrend van. Engem nem engednek el korábban, hanem kirúghatnak... mit csinálják.. volt akinek a fogdolgsit helyrehozta Isten?
2017. jún. 16. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem hozza helyre!
2017. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Te normális vagy? Isten nem így működik! Segíts magadon, és Ő is megsegít. Ne várd, hogy most egyből helyrehozza neked a fogad. Biztos megpróbáltál mindent annak érdekében, hogy helyet kapj valahol? Ha nincs elég pénzed az összeset rendberakatni, akkor kezdd a legrosszabbal és szépen lassan haladj tovább.
2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kértem csak keresztények írjanak! És te ki vagy hogy ilyet mondj nekem?! Nem érted amit írtam, ugye? Próbáltam már mindent vagy húsz helyet felhívtam leghamarabbi időpont július közepe és mit csináljak szted addig? Malmozzam? Pont az első lépèst akartam volna megtenni! Te biztos sose érezted magad kiégettnek, mert ez már egy hete megy! Unom!
2017. jún. 16. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia, inkább azt kérd hozzon megoldást a helyzetedre :anyagi áldást,megértést a munkahelyeden,hogy elengedjenek és tudj időpontot megbeszélni,ki tudja talán előleget is kapnál.

Keresztényként mondom,nem valószinű,hogy csak úgy magától meggyógyitja.Szükség lesz a fogorvos közreműködésére.Kb.fél évvel ezelőtt nagyon féltem a fogorvostól,az ima annyiban segitett,hogy sikerült jó fogorvost találnom,azóta több felé is lettem utalva egy problematikus foggal,voltak akikkel megvoltam elégedve volt ahol nem,de az esetek többségében mindig jó szakorvosokhoz kerültem.

2017. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
még egy hozzászólás,általában sajnos kell néhány hetet vagy akár egy hónapot is várni.Kb.6hétre kaptam időpontot,hiába ismerem jól a fogorvost,tegeződünk is.Szabadság idő van meg mindig tele vannak igy nem biztos,hogy tudnak azonnal fogadni.Kivéve ha sürgős eset,nagyon fáj vagy fel vagy dagadva akkor kellene,hogy fogadjanak.
2017. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Keresztény vagyok, de még én is tudom, hogy Isten nem gyógyít csak úgy. Szerinted mi másért válaszoltam? Elhiszem, hogy kétségbe vagy esve, de ha csak várod a csodát... nos, sok sikert. És még akkor is, ha csak július közepére van hely, de legalább van. Jobb mint várni valamit, ami magától, a semmiből úgysem következik be.
2017. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Isten nem úgy működik, mint egy automata, hogy te "bedobod" az imát, ő meg egy szempillantás alatt megoldja minden dolgodat, magadnak is kell tenni érté. Borzasztó nagy felelőtlenség lenne, ha nem mennél el fogorvoshoz.
2017. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Isten ezzel nem törődik, még ha kérdez, akkor sem, hanem fogorvoson keresztül segít neked. Ma már semmit sem csinál saját maga.
2017. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadók! Meggyőződésem, hogy Isten meg tudja tenni. Am ki mondta h várom a sgalambot? Leírtam a helyzetem, sőt azt is, hogy elsőnek az orvossal próbálkoztam. Láttam az évek alatt kinőni ember lábát, volt olyan, személyes barátom, akinek egy dioptriát javult a szeme, sőt én halálos betegségből gyógyultam meg! Ennek kapcsán amiatt tettem fel a kérdést, mert nem voltam vele tisztában, mennyi az én felelősségem, mert Istent nem kísérthetem... Elszomorító, akik hívőknek mondják magukat, de nem hisznek.. Nem vakhitre gondolok de ha Isten nem teszi meg, akkor mire vonatkozik a 103. Zsoltár azon mondata, h meggyógyítja minden betegségedet, meg a pld beszéde könyvéből, hogy Isten Igéje megújítja a csontjainkat? Még több ilyet mutathatok. Az Istenben való bízás nem sgalamb várás. én nem ülök ölbetett kézzel, elvégzem a magam részét is: ápolom a fogam, ecsetelem az ínyem mert a testem az én felelősségem, de miért lenne baj, hogy kérem Istent segítsen? Mert én nem kapok szabit csak úgy, még beteget se, hét napot dolgozom általában 4 munkahelyen!
2017. jún. 19. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!