Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy fog menni a fogszabályzás...

Hogy fog menni a fogszabályzás menete sztk-ba?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!Mert egy pár nap és megyek fogszabályzásra de most ez lesz a legelső alkalom.Hogy fog történni mimden?Mikor kerül fel a fogszabályzó?
2017. júl. 30. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki!!!!!!
2017. júl. 30. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én márciusban voltam először, jövőhéten teszik fel a fogszabim.

Nálunk van előtte un. fogmosás ellenőrzés(1hétig lila tabit kell elszopogatni fogmosás után, ami beszinezi a fogadon azt a részt, amit nem mostál meg)

Nekem ki kellett még húzni felülről, mind2 oldalról a 4. fogam, hogy elférjenek a számban majd a fogaim.

Az első alkalmon 100%, h semmit nem fog csinálni.

2017. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 31. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első alkalommal belenéz a szádba, elmondja kell-e fogat tömni és elküld röntgenre. Ennyi.

Ha megcsináltattad a fogaid (tömés, fogkőleszedés) visszaviszed a röntgen felvételeket, akkor leveszi a mintát a fogaidról, fotókat készít.

Következő alkalommal elmondja milyen kezelést és típust javasol. Ad egy csekket, azt be kell fizetni.

A befizetett csekk visszavitele után berakja a szeparációs gumikat.

1 hét után pedig felrakja a fogszabályzót.

Ezek után állításokra kell járni 4-6-10 hetente, ez típustól függ. Ilyenkor kicseréli a drótot és a gumikat, új eszközöket helyez fel.

2-3 év után pedig leveszi.

Ha kérdésed van, írj!😊

2017. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!