Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A korzeti fogorvos szabadsagon...

A korzeti fogorvos szabadsagon, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Ma jartam nala, 4 fogamat tomte (egyebkent penzert), de ebbol 2nel ugy erzem, hogy nem minden oke veluk. Az egyikbol mintha maris kiesett volna a tomes, a masik tul erzekeny. Visszamennek hozza, de hetfotol szabadsagon van 3 hetig (most pentek van), en pedig hosszabb idore elutazom hamarosan. Kihez kellene fordulnom?

2017. aug. 18. 21:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Feheren kivul van mas tomes. Hasznalnak meg amalgamot, rosszul tudod. Tudtam, hogy hivatalosan nem kerhetne penzt, viszont hallottam, hogy "szokas", hogy korzeti fogorvosok megis kernek, ugyhogy nem voltam meglepve. Nem akartam leallni vele vitatkozni, mint irtam, gondoltam hatha igy normalisan megcsinalja. Tevedtem. A kerdesem viszont nem a penzre vonatkozott, hanem a helyettes fogorvosra. Ha ezugyben nem tudsz hozzaszolni, akkor kerlek, ne eroltesd! Koszi!
2017. aug. 18. 22:21
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Már megkaptad a válaszd. Alapból logikus, hogyha nincs mehetsz máshoz. Mint háziorvosnál. Ezért pl felesleges kérdést feltenni. :) De legalább rájöttél arra, hogy nem kérhet pénzt ezért az orvosod és legközelebb szólhatsz érte.


Amalgánt nem használnak már sehol.

2017. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Konyorgom, nezz mar utana, hogy hasznalnak meg. :) Egyebkent mint irtam, tudataban voltam annak, hogy hivatalosan nem kerhetne penzt. Ugyhogy nem a te valaszodnak koszonhetoen vilagosodtam meg. A kerdest meg nem tartom feleslegesnek, mert olyan esetekrol is tudok, amikor a helyettes fogorvos csak a surgossegi eseteket volt hajlando ellatni. Nyilvan ez nem minosul surgossegi esetnek, de akkor is szeretnem rendbehozatni. Magyarul a kerdes szukseges, de a kommentjeid nem azok. :)
2017. aug. 18. 22:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg mondod, hogy nagyon fáj és máris sürgős eset.
2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk azért kell fizetni érte, mert az anyag árát ki kell fizetni.
2017. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!