Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi többszöri étkezés vagy...

Napi többszöri étkezés vagy csak háromszor?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy tudtam, hogy többszöri, de vmelyik nap láttam tvben az Én is karcsú vagyok műsort és abban a doki, obezitológus vagy mi, azt mondta a csajnak hogy csak háromszor egyen, hogy a köztes időben tudjon a szervezet zsírt égetni. És reggelre meg vacsira csak vmi porból kutyult taknyot ihat. Fehérjepor talán.

Csak nekem furcsa ez? Vagy ez így helyes?


2013. ápr. 13. 17:21
 1/7 Lipton. ***** válasza:
Nem ez nem helyes így 2-3 órán ként kell enni hogy a vércukorszint állandó legyen, ne ingadozzon
2013. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fehérjepor nem étel, a hobbitoknak is kellett valami szilárd az enteknél :D

A test működésének idevágó dolgait nem tudom, de szerintem akkor egyen az ember, amikor éhes, s lakjon jól, de ne dugig, csak kellemesen.

Én ha valamivel igazán jóllakom, akkor 6-7 órán belül nem éhezek meg, s akkor nyilván nem eszem... Az állandó ilyen-olyan bevitel kissé túl van értékelve, teljesen normális, hogy az ember nem eszik minden néhány órában. De amúgy van, amikor egy nap mondjuk 12-szer eszem, nem szoktam egy blokkban lezavarni az étkezéseimet, ez is teljesen normális az állatvilágban (ahogy a párnaponta történő evés is, persze, sok faj van, persze nem olyanok, mint mi), nekem is jólesik, csak nem lesz belőle nagy bajom :P


Azt fel nem fogom, miért ne lehetne emésztés közben zsírt égetni...

2013. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi többszöri evés, és a szünetek azért kelljenek, hogy az emésztőszervrendszer tudjon pihenni. A szervezet csak úgy magától nem fog zsírt égetni...
2013. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen,én is kb. 2-3 óránként eszek. Egy csomót olvastam a helyes diétáról mielőtt elkezdtem. Nem értem akkor egy elvileg erre szakosodott orvos miért mond ilyen f@szságokat.
2013. ápr. 13. 18:17
 5/7 Lipton. ***** válasza:
ne higyjél az orvosoknak nem sokat értenek ehez
2013. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3x eszem naponta és 3 hónap alatt fogytam 6 kilót.
2013. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 5x eszem minimum és fél év alatt 30 kilót fogytam. :)
2013. ápr. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!