Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik csak háromszor étkeznek...

Akik csak háromszor étkeznek egy nap azok az étkezések között szoktak nassolni vagy egyáltalán nem lesznek éhesek és kibírják a következő étkezésig?

Figyelt kérdés
A másik kérdés kérdés, hogy akik többször étkeznek egy nap, azok az ebédet hogyan osztják el? Egyszer esztek kisebb adag ebédet vagy az ebéd egy részét délben megeszitek és később a másik részét?

2016. dec. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én 3szor étkezek egy nap suli meg munka melett soha nem nassolok mert nincs rá időm. Ha otthon vagyok akkor viszont szoktam nassolni általában megpróbálok inkább gyümölcsöket apró darabokra vágni hogy elhúzzam az evést magyarul meg próbálom azt az illúziòt kelteni hogy sokat eszek. De néha eszek chipset vagy csokit is.
2016. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, én is 3szor eszem és munkában sima ügy, mert nincs időm, meg nem is viszek magammal semmit, amit nassolhatnék, este pedig jót vacsorázom hogy ne legyen kísértés és hamar lefekszem. Hétvégén viszont szoktam "bűnözni" én is.
2016. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor háromszor (igazából kétszer) ettem, akkor volt 11-kor egy miniatűr alibireggelim, egy nagyobb ebédem és egy kisebb (de azért nem túl kicsi) vacsorám.


Most már csak ebédelek. Nem kibírom, pompásan jól vagyok lakva a következő étkezésig, ha jó az étrendem és elég pici a kalóriadeficitem (vagy nincs is).

Nem tudok kisebb adag ebédet enni, kaparnám a falat az éhségtől. 1200 kcal a minimum (sokáig igyekeztem alámenni, mert fogyni akartam, de hiába), de hamar megéhezem, ha csak ennyit eszem. A háztartásomban nem én vagyok az egyetlen, akinek ekkora első étkezésre van szüksége a jóllakáshoz, szóval ez nekem elég normálisnak tűnik. Amúgyis sokfélék vagyunk.

2016. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel kilenckor reggelizek, délben ebédelek, négykor vacsorázom. Négy után már egyszerűen nem vagyok éhes. Reggel ötkor kelek, napközben olyan hét körül és kb tizenegykor szoktam enni két-három falatot, de sosem többet, nekem így esik jól. Bár elég furán van elosztva az étkezésem, mert reggelire és ebédre is főtt kaját eszem (általában egy-egy óriási tányérral, zöldségragukat, főzelékeket, hüvelyeseket -ez laktató, tápláló, gabonaféléket), meg a két nasim is a főtt kajából egy pár falat (tényleg nem több! ), és vacsora szoktam hideget enni (kenyér+zöldségek).
2016. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!