Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig normális tömés után a...

Meddig normális tömés után a fogfájás?

Figyelt kérdés
Mielőtt betömték a fogam hasogató fájdalmat éreztem benne, főleg ha levegőt vettem vagy hideg/meleg ért hozzá. Ma tömték be a fogam pár órája, eleinte semmi bajom nem volt de fokozatosan elkezdett fájni ráadásul ugyan úgy belenyilal megállás nélkül, hidegre meg extrán megfájdul. De rágásra pl egyáltalán nem fáj, azt olvastam,hogy az érzékenység normális eleinte és lehet én bírom kevésbé de ez eléggé fáj és nem tudom,hogy normális-e. Várjak vele pár napot vagy menjek vissza holnap?

2017. szept. 20. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Max 1 hetet mondott nekem a doki annál a fogamnál, ami nagyon határeset volt.
2017. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelést végeztek?Mert akkor szokott hidegre,melegre érzékeny lenni,ha gyökérkezelni kell a fogat.Fehértömés esetében normális ha pár napig érzékeny.De ha nem múlik,fokozódik menj vissza egy kontroll röntgenre,hátha gyökérkezelni kell.Jobbulást!
2017. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!