Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tudom eldönteni melyik...

Nem tudom eldönteni melyik fogam fáj. Az orvos jót fog így kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthéten volt bölcsi fog műtétem, és annak a helye is fájdogál, de nem emiatt írok, ezt csak megemlítem. Nos, tehát az a baj hogy azon az oldalon, ahol a műtét volt, felül elkezdett fájni valamelyik fogam. De olyan rohadtul nagyon fáj, hogy nem tudom eldönteni melyik! Már két napja nyomogatom, hogy keddre kitudjam jelenteni a dokinak "hogy na ez fáj". Az utolsó 3 fogam jobb oldalon fent. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, csak ezt az elviselhetetlen erős fogfájást érzem.

Az orvos ilyenkor mitcsinál? Félek hogy hülyének fog nézni. De képtelen vagyok eldönteni. Félek attól is, hogy nem jó fogam gyökérkezeli majd. Szerintetek mi lesz majd? Bocsi, de már nagyon kivagyok tőle.



2017. okt. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg fogja röntgenezni, nem fog csak úgy találomra kezelni egy fogat.
2017. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélhetően az orvos megtalálja, melyikkel van probléma.
2017. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En voltam már igy es amikor belenézett rögtön látta.aztan amikor a megkocogtatta akkor egyértelműbb volt nekem is.

De utána még csinált egy röntgent is..

Szoval ne aggodj!

2017. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy baj van barmelyikkel is. Ugyanis a bolcsesseg fogmutet miatti idegfajdalom siman felsugarozhat, ezt bizony tapasztalatbol mondom. Nekem is igy volt, pontosan ugyanigy lehetetlen volt megmutatni a fajdalom helyet.
2017. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem te vagy az egyetlen, aki nem tudja pontosan, hogy melyikkel van gond. Majd csinál röntgent, vagy megkocogtatja, hideget szoktak hozzá érinteni. Szóval meg van ennek a módja. Nem te leszel az első :D
2017. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. okt. 23. 17:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Jesszuss itt ulok a fogaszaton, mindjar idehalok. RETTEGEK

Legrosszabb varakozni :(

2017. okt. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!