Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak is van úgy, hogy...

Másnak is van úgy, hogy egyszerűn túl nagyok a fogai az állkapcsához mérten és nem férnek el? 8-at húztak nekem.

Figyelt kérdés

15 éves koromra már úgy kinyomta a második metszőket, hogy azok úgy álltak, mint a vámpírnak. EKkor elmentem fogszabályzásra és összesen 8 fogamat kellett kihúzni, ebből négy bölcsességfog, egyet meg lyuk miatt kellett kihúzni. A bölcsességfogat nem is sajnálom, mert egyik alapból lyukasan nőtt ki.

Viszont még így is kinyomják kicsit a számat, nem tökéletesen egyenes. Ahogyan fomozatosan nőttek a hátsó hatosok, hetesek, nyolcasok tolták össze a fogsorom.


2017. nov. 13. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve iműteni, a bölcsességfogak úgy voltak, xsak egy nőtt ki félig, azt húzták.
2017. nov. 13. 12:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, meglepően sok embernek.


A páromnak is hasonló lehet a "problémja", mert az ő szemfogai is vámpírosak (de én imádom benne) :)

2017. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!