Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Körülbelül mennyibe kerül a felső fogsorra éjszakai fogszabályzó?

Nincsenek lófogaim,csak az első 2 fogam közül az egyik kissé beljebb hajol mint a másik.

2008. okt. 25. 15:17  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem egy vidéki megyeszékhelyen 14000 Ft volt egy évvel ezelőtt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. okt. 25. 16:44 Privát üzenet
Hát nekem 21ezer volt, de nem használt semmit. Már megszoktam, hogy nem szabályosak a fogaim.:)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. okt. 25. 19:33 Privát üzenet
Nekem 20 ezer körüli értéket mondatk, de végülis állandóm lett. Különben az ár nem függ attól hogy emnnyire "kócosak" a fogaid. Viszont már mindenféle-fajta fogszabályzó létezik. Kivehetősökből is rengeteg. Attól is függ, hogy a doki milyet határoz meg. Nameg hogy támogatja e a TB avagy sem, mert anélkül horribilisek az összegek.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. jan. 3. 20:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debrecenben az OTI rendelőben nappali fogszabályzó mennyibe kerül körülbelül? Felülre kéne. És az éjszakai? Mert az meg alulra. Ha valaki ott csináltatott írja már le a tapasztalatait.
Magán fogorvosnál körülbelül mennyibe kerül az állandó fogszabályzó?
Invisalign fogszabályzót szeretnék, de nem tudom, hogy megéri-e, mert elég drága. Kinek, mennyire jött be ez a fogszabályzó? Körülbelül mennyibe fog kerülni, ha mégis e mellett döntök?
Mennyibe kerül egy ilyen fogszabályzó alulra? (körülbelül)
Körülbelül mennyibe kerül egy éjszakai fogszabályzó?
Milyen fogszabályzó kellesz hogyha fent nagyon eláll a fogam? Kivehető vagy állandó? És körülbelül milyen árban van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!