Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. mennyibe kerül egy erősen...

Kb. mennyibe kerül egy erősen károsodott fogsor pótlása és rendbetétele?

Figyelt kérdés
Az illetőnek kb. 8 épnek mondható foga van.

2018. jan. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
1 millió körül.
2018. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen a pótlás. Ha kivehető, részleges, 60-80000 állkapocs csontonként, de fogbeültetéssel elérheti a másfél milliót is.
2018. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval az ár leginkább a technológiától függ.

Köszönöm.

2018. jan. 4. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen attól függ milyen pótlásról van szó. Ha a maradék fogakat is be kell esetleg tömni vagy gyökérkezelni ugye az is felmerülő költség. Ha beültetett implantátumokról van szó és teljes alsó-felső kőrhíd annak 1,5-2millió forint is lehet a költsége. De ha egy kivehető pótlás is szóba jöhet az 200-300ezer forintból is meglehet!
2018. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 8 ép foghoz gondolom nem kell nyúlni, de a többi nem mindegy mennyire károsodott. Még az erősen szuvas de nem gyulladt fogakat is többnyire töméssel lehet menteni. De vigyázz hogy kit választasz, mert valamelyiknél azért fizet az ember hogy elveszítse a fogait.
2018. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ebben az országban bármit lehet, ezeknek meg bármihez van bőr a képükön.
2018. jan. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, én szerencsés vagyok. Szuper a körzeti fogorvosom. Augusztusban készített részleges kivehető felső fogpótlást, 65000.- Ft-ot fizettem, és 2 hét alatt megszoktam. Mára már elképzelni sem tudom nélküle az evést.
2018. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!