Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne kb a fogam...

Mennyibe kerülne kb a fogam rendbetétele?

Figyelt kérdés

A felső fogsorom előre áll, és némelyikek között hézagok is vannak. Ezt szeretném rendbe tetetni.

Sok jót hallottam a Budapest Dentalrol és a Smile centerről is, de árakat nem nagyon találtam.

Kb szerintetek nekem mennyibe kerülne megcsináltatni? Vagy van valami oldal, ami ezt részletesen leírja.

Van esetleg olyan fogászat amit ajánlotok?



2017. nov. 16. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosként sem tudom megtippelni sem, hogy mennyibe fog ez fájni, hiszen a leírt információ nagyon kevés. Nem világos pontosan mi a gond a fogaiddal (nyilván ehhez minimum látni kéne), pontosan hogyan szeretnéd rendbe tetetni (fogszabályozó? Kompozit felépítés? Direkt kerámia héj?). Sajnálom, de erre a kérdésre csak attól kapsz korrekt választ, akihez elmész, kivizsgál, árajánlatot tesz.
2017. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!