Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit kell tennem a szép fogsor...

Mit kell tennem a szép fogsor érdekében?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok.És párdolgot elhatároztam életem során.A legfőbb a szép fogsor.Az van hogy elől ferdék a fogaim,és szeretném hogy szép rendezettek legyenek.És egy kérdésen belül többet is feltennék:

-Kihez/mihez kell mennem fogszabályzó érdekében?

-Mennyibe kerül a fogszabályzó? (itt az estire gondolok)

-Mi alapján döntik el hogy álandó vagy kivehetős fogszabályzóm lessz?

-Hány éves koromig lehet fogszabályzóm? (tehát pl.már 18 évesen nem érdemes vagy még igen...)


Remélem érthető. :)

Aki megválaszolja őket annak köszönöm szépen :)



2018. jan. 10. 20:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
bár én felvidéki vagyok, azért az éjszakai fogszabályzóról tudok nyilatkozni. 20 éves vagyok, 19 éves koromban kaptam éjszakait. a fogsorom kusza (volt), de olyan értelemben, h egyik fogam kijjebb, a másik beljebb van, egyik sem "lóg" rá a másikra. simán megcsinálták az éjszakait, mikor azt mondtam, h nem szeretnék állandót (ugyancsak a pénz miatt). van 2 fiú ismerősöm, az egyik kb 22 évesen kaphatott fogszabályzót, csak éjszakait, és neki is ki-be álltak a fogai, az öccsének szintén. mára már gyönyörűszép fogsoruk van. az éjszakai lassan dolgozik az igaz, de biztosan, és simán látom már a változást (több, mint 1 éve van ugye).
2018. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm a választ :)
2018. jan. 30. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!