Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne,hogy volt e már olyan közületek aki felrakatta a fogszabályzójat, majd egy két év múlva még a kezelés alatt kiköltözött külföldre? Olyankor mi történik? Új orvost kell keresni aki folytatja ott ahol a másik abbahagyta? Kiköltözöm másfél év múlva és nem tudom, hogy működik. Egy hete van fent a készülék .

2018. jan. 24. 14:50
 1/3 anonim válasza:
Attól függ mennyi ideig van fenn a fogszabályzó, az elején még elég sok az ellenőrzés/esetleges problémák korrigálása, de a vége felé ritkább, szóval ha időnként hazajössz és rugalmas a fogorvos annyira, hogy tudjatok időpontot egyeztetni, akkor nem szükséges újat keresni, persze vészhelyzet esetére nem árt tájékozódni. A fogszabályzást nem érdemes egy fogorvosnál elkezdeni, aztán másiknál befejezni, mert tapasztalatom szerint sokszor teljesen más elképzeléseik vannak a megvalósításban, így ha egy fogdoki elkezd valamit, nem biztos, hogy a másik kitalálja pontosan mit is akart ezzel elérni. (Persze ez függ attól, hogy mennyire komoly változtatásokat akarnak csinálni.)
2018. jan. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval a vége fele nem hónaponta kell menni kontrollra?Erről nem tudtam.
2018. jan. 25. 13:51
 3/3 anonim válasza:
Mivel a végén már én sem voltam a közelben az orvossal megegyeztünk, hogy szólok, ha itthon vagyok és akkor ránéz, illetve ha valami panaszom volt. Nem kellett havonta mennem, igaz én magándokinál voltam, rugalmasan kezelte szerencsére. :)
2018. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!