Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam? Mit tehetnék?

Miért fáj a fogam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve (nem tévedés: ÖT ÉVE!) tart a probémám egy elrontott fogászati kezelést követően. Mielőtt azt kérdezné valaki, hogy miért nem megyek el másik fogorvoshoz, közlöm, hogy már megtettem. Nem egy és nem két (magán)fogorvost kerestem fel ez idő alatt, a legutóbbit 2-3 hete. A problémám az, hogy az alsó sorban egy 3 tagú híd alatt lévő 2 lecsiszolt és sokszor gyökérkezelt fog a mai napig is fáj, ráadásul a felső sorból is hasonló fájdalmakat érzek. A fájdalom nem erős, hanem inkább egy tompa, nyomasztó, feszítő érzést tapasztalok, ami időről-időre, szinte alattomosan mindig visszatér. Van, hogy pár napig tünetmentes, de aztán minden kezdődik elölről és visszajön a fájdalom. Néha annyira felerősödik, hogy be kell vennem egy Algoflex Fortét. A februári röntgen alapján minden teljesen rendben van, a fogorvos egyszerűen nem találja a fájdalom okát és nem tud mit tenni. Hova menjek? Kihez forduljak? Az nem létezik, hogy állandó fájdalommal kell élnem az életem! (Az első fogorvos, aki az egész problémát okozta, már 2 és fél éve meghalt, még csak beperelni sem tudom.)

2018. márc. 5. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gingisol-t is érdemes kipróbálni, szintén szegfűszeg a hatóanyaga. Azért vigyázz vele, mert ha sokat használod, be lehet tőle állni. :)
2018. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló tömören mondta a lényeget.

Nekem pont ez volt, még szerencsém, hogy az a doki aki húsz éve kezel, felszúrta a gyanított helyet, és kiderült, hogy gennyes, gyulladt góc van.


Megoldotta.


Csak megjegyzem, hogy ha lehet ne másolj ki hozzászólót, és ne mutasd meg egy másik orvosnak. Ne is hivatkozz a netre. Az nem vezet sehová. Legfeljebb elmondod. Ha a doki magától nem tudja, vagy nem akarja, akkor olyan mindegy.


ezért nem ajánlom a dokim címét, aki biztos megoldaná a problémád(IX.ker)

2018. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Cserszömörcés öblögetés a megoldás. Pár nap, és elmúlik. Ha nem, akkor irány egy szájsebész, mert akkor már ő következik.
2018. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8. és 9. vagyok. Tényleg ne másold ki. Felesleges. Ha nem az ő szakterületén belül van a probléma, akkor ő se fog semmit se találni. Ezért lenne jobb egy teljes körű góckutatás.
2018. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Miskolcon próbáld meg az Adamantin fogászatot.A Herman Ottó Múzeum közelében van.
2018. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!